Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J MATH BIOL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000058357   
Asymptotic behavior of a Moran model with mutations, drift and recombination among multiple loci.
[Aut.]: A. Bobrowski, Tomasz Piotr* Wojdyła, Marek Kimmel.
-J. Math. Biol. 2010 vol. 61 nr 3, s. 455-473, bibliogr. 20 poz.. Impact Factor 3.021

rekombinacja ; model Morana ; łańcuch Markowa ; mutacja ; dryft genetyczny

recombination ; Moran model ; Markov chain ; mutation ; genetic drift

stosując format:
Nowe wyszukiwanie