Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J APPL ANAL
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000095736
On series whose rearrangements possess discrete sets of limit points.
[Aut.]: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Konrad Kaczmarek.
-J. Appl. Anal. 2014 vol. 20 no. 1, s. 93-96, bibliogr. 14 poz.

szeregi w przestrzeni Banacha ; przegrupowanie szeregów ; zbiór punktów skupienia

series in Banach space ; rearrangements of series ; set of limit points

2/4
Nr opisu: 0000091009
Integral representation of set-valued sine families.
[Aut.]: Ewelina Mainka-Niemczyk.
-J. Appl. Anal. 2012 vol. 18 no. 2, s. 243-258, bibliogr. 20 poz.. Punktacja MNiSW 8.000

wartość zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; całka Riemanna ; odwzorowanie

set-valued ; sine family ; cosine family ; Riemann integral ; representation

3/4
Nr opisu: 0000079432
On Nemytskij operator in the space of absolutely continuous set-valued functions.
[Aut.]: Jakub Ludew.
-J. Appl. Anal. 2011 vol. 17 no. 2, s. 277-290, bibliogr. 21 poz.

operator Niemyckiego ; funkcja absolutnie ciągła ; równanie Jensena

Nemytskij operator ; absolutely continuous function ; Jensen equation ; set-valued function

4/4
Nr opisu: 0000038218
On a Jensen type functional equation.
[Aut.]: Wilhelmina* Smajdor.
-J. Appl. Anal. 2007 vol. 13 no. 1, s. 19-31, bibliogr. 8 poz.

stosując format:
Nowe wyszukiwanie