Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SEPAROWALNOŚĆ ROZWIĄZAŃ
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000127844   
Variation of constant formulas for fractional difference equations.
[Aut.]: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
-Arch. Control Sci. 2018 vol. 28 no. 4, s. 617-633, bibliogr. 26 poz.. Impact Factor 1.559. Punktacja MNiSW 15.000

równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; uzmiennianie stałych ; separowalność rozwiązań

fractional difference equation ; variation of constant ; separation of solutions

stosując format:
Nowe wyszukiwanie