Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ODSTĘP HAUSDORFFA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000058649   
On the continuity of the integrable multifunctions.
[Aut.]: Bożena Piątek.
-Opusc. Math. 2009 vol. 29 no. 1, s. 81-88, bibliogr. 11 poz.

multifunkcja ; całka Riemanna ; całka Aumanna ; metryka Hausdorffa ; odstęp Hausdorffa

multifunction ; Riemann integral ; Aumann integral ; Hausdorff metric ; Hausdorff distance

stosując format:
Nowe wyszukiwanie