Wynik wyszukiwania
Zapytanie: EKSPONENCJALNA STABILNOŚĆ P-TYCH MOMENTÓW
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000135863   
Exponential stability of non-linear stochastic delay differential system with generalized delay-dependent impulsive points.
[Aut.]: K. Rengamannar, G.P. Balakrishnan, M. Palanisamy, Michał Niezabitowski.
-Appl. Math. Comput. 2020 vol. 382, s. 1-13, bibliogr. 24 poz.. Impact Factor 3.472. Punktacja MNiSW 100.000

system stochastyczny ; opóźnienie czasowe ; metoda Runge-Kutty ; zależne od opóźnień punkty impulsowe ; eksponencjalna stabilność p-tych momentów ; metoda Maruyama

stochastic system ; time delay ; Runge-Kutta method ; delay-dependent impulsive points ; pth moment exponential stability ; Maruyama method

stosując format:
Nowe wyszukiwanie