Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ASYMPTOTYCZNE ZACHOWANIE ROZWIĄZAŃ
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000133539
Global attractivity for some classes of Riemann-Liouville fractional differential systems.
[Aut.]: H. T. Tuan, Adam Czornik, J. Nieto, Michał Niezabitowski.
-J. Integral Equ. Appl. 2019 vol. 31 nr 2, s. 265-282, bibliogr. 20 poz.. Impact Factor 0.930. Punktacja MNiSW 70.000

równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; pochodna Riemanna-Liouville'a ; asymptotyczne zachowanie rozwiązań

fractional difference equation ; Riemann-Liouville derivative ; asymptotic behaviour of solutions

stosując format:
Nowe wyszukiwanie