Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GENERALIZED SPHERE
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000098512   
On a visualization of the convergence of the boundary of generalized Mandelbrot set to (n-1)-sphere.
[Aut.]: Andrzej Katunin, Kamil Fedio.
-J. Appl. Math. Comp. Mech. 2015 vol. 14 iss. 1, s. 63-69, bibliogr. 14 poz.. Punktacja MNiSW 10.000

uogólniony zbiór Mandelbrota ; fraktale ; konwergencja

generalized Mandelbrot set ; fractals ; convergence ; generalized sphere

stosując format:
Nowe wyszukiwanie