Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GENERALIZED MANDELBROT-JULIA SETS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000124344
The generalized biquaternionic M-J sets.
[Aut.]: Andrzej Katunin.
-J. Geom. Graph. 2018 vol. 22 iss. 1, s. 49-58, bibliogr.. Punktacja MNiSW 15.000

bikwaternionowe zbiory Mandelbrota-Julia ; algebra bikwaternionów ; fraktale ; uogólnione zbiowy Mandelbrota-Julia

biquaternionic Mandelbrot-Julia sets ; algebra of biquaternions ; fractals ; generalized Mandelbrot-Julia sets

stosując format:
Nowe wyszukiwanie