Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ZWOLEŃSKI P
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000058848
Finite version of Carleman's and Knopp's inequalities.
[Aut.]: Roman Wituła, Danuta** Jama, Damian Słota, P. Zwoleński.
-Zesz. Nauk. PŚl., Mat. 2010 z. 92, s. 93-96, bibliogr. 5 poz.

nierówność Carlemana ; nierówność Knoppa ; nierówność Amghibecha

Carleman's inequality ; Knopp's inequality ; Amghibech's inequality

2/2
Nr opisu: 0000061556   
Some Fourier series expansions and their applications.
[Aut.]: Roman Wituła, Danuta** Jama, Damian Słota, P. Zwoleński.
-Int. J. Pure Appl. Math. 2010 vol. 64 no. 2, s. 199-223, bibliogr. 34 poz.

szereg Fouriera ; wzór Parsevala

Fourier series ; Parseval's formula

stosując format:
Nowe wyszukiwanie