Wynik wyszukiwania
Zapytanie: COLLOQ MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000113783
Tytuł oryginału: Limit sets in normed linear spaces
Autorzy: W. J. Charatonik, Alicja Samulewicz, Roman Wituła.
¬ródło: -Colloq. Math. 2017 vol. 147 no. 1, s. 35-42, bibliogr. 22 poz.
Impact Factor: 0.420
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń unormowana ; punkt graniczny ; seria
Słowa kluczowe angielskie: normed space ; limit point ; series
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/7
Nr opisu: 0000059485
Tytuł oryginału: Fully closed maps and non-metrizable higher-dimensional Anderson-Choquet continua
Autorzy: Jerzy* Krzempek.
¬ródło: -Colloq. Math. 2010 vol. 120 no. 2, s. 201-222, bibliogr. 48 poz.
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000040663
Tytuł oryginału: Divergent vector sequences yn with Δyn->0
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Colloq. Math. 2007 vol. 107 no. 2, s. 263-266
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/7
Nr opisu: 0000029618
Tytuł oryginału: Cycles of distance-decreasing mappings in the ring of n-adic integers
Autorzy: Vitaliy** Sushchanskyy, Ewa* Moćko, V. Nekrashevych.
¬ródło: -Colloq. Math. 2006 vol. 105 no. 2, s. 197-205
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/7
Nr opisu: 0000000356
Tytuł oryginału: On Boffa alternative
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska-Nosalska.
¬ródło: -Colloq. Math. 2001 vol. 88 no. 2, s. 257-261, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


6/7
Nr opisu: 0000005209
Tytuł oryginału: Varieties of idempotent groupoids with small clones
Autorzy: Jan* Gałuszka.
¬ródło: -Colloq. Math. 1999 vol. 81 no. 1, s. 63-87, bibliogr. 22 poz.
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000033173
Tytuł oryginału: The Riemann theorem and divergent permutations
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Colloq. Math. 1995 vol. 69 no. 2, s. 275-287, bibliogr. 23 poz.
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie