Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ANN UMCS AI
Liczba odnalezionych rekordów: 8



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/8
Nr opisu: 0000097125
Tytuł oryginału: Cheap and easy PIN entering using eye gaze
Autorzy: Paweł Kasprowski, Katarzyna Harężlak.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2014 vol. 14 no. 1, s. 75-83, bibliogr. 9 poz.
Punktacja MNiSW: 6.000
p-ISSN: 1732-1360
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/8
Nr opisu: 0000068749
Tytuł oryginału: On departure process in the batch arrival queue with single vacation and setup time
Autorzy: Wojciech Kempa.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2010 vol. 10 no. 1, s. 93-102, bibliogr. 14 poz.
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/8
Nr opisu: 0000068627
Tytuł oryginału: Numerical analysis of EM estimation of mixture model parameters
Autorzy: M. Plechowska, Ł. Wójcik, Andrzej Polański.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2009 vol. 9, s. 123-134, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 1732-1360
Słowa kluczowe polskie: analiza numeryczna ; rozkład Gaussa ; mieszanina Gaussa ; algorytm EM
Słowa kluczowe angielskie: numerical analysis ; Gaussian distribution ; gaussian mixture ; EM algorithm
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4659
Dostęp on-line:


4/8
Nr opisu: 0000052003
Tytuł oryginału: Controllability of second order infinite dimensional dynamical systems with delays
Autorzy: Jerzy Respondek.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2008 vol. 8 no. 1, s. 133-149, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/8
Nr opisu: 0000057677
Tytuł oryginału: Numerical analysis of controllability of a parabolic system with the delayed controls and non-zero boundary conditions
Autorzy: Jerzy Respondek.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2008 vol. 8 no. 2, s. 121-130, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/8
Nr opisu: 0000052002
Tytuł oryginału: Static methods for object reconstruction overview: for medical diagnosis
Autorzy: Karolina Nurzyńska.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2008 vol. 8 no. 1, s. 75-86, bibliogr. 25
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Dostęp on-line:


7/8
Nr opisu: 0000039682
Tytuł oryginału: A parallel implementation in the investigations of the controllability of an infinite dimensional system in the three dimensional rectangular prism
Autorzy: Jerzy Respondek.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2007 vol. 6, s. 15-22
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


8/8
Nr opisu: 0000030253
Tytuł oryginału: The effective algorithm for solving the quadratic diofantic equation with tree unknowns
Autorzy: Jerzy Respondek.
¬ródło: -Ann. UMCS, AI 2005 vol. 3, s. 57-64, bibliogr. 4 poz.
p-ISSN: 1732-1360
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie