Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SPECJALNE CIĄGI LICZBOWE
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000136486
Tytuł oryginału: Asymptotic relations for the products of elements of some positive sequences
Autorzy: Agata Chmielowska, Michał Różański, Barbara Smoleń, Ireneusz Sobstyl, Roman Wituła.
Źródło: -Open Math. 2020 vol. 18 iss. 1, s. 886-893, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby pierwsze ; specjalne ciągi liczbowe ; relacje asymptotyczne ; granice
Słowa kluczowe angielskie: prime numbers ; special sequences ; asymptotic relations ; limits
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie