Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PRIME NUMBERS
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000136486
Tytuł oryginału: Asymptotic relations for the products of elements of some positive sequences
Autorzy: Agata Chmielowska, Michał Różański, Barbara Smoleń, Ireneusz Sobstyl, Roman Wituła.
¬ródło: -Open Math. 2020 vol. 18 iss. 1, s. 886-893, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby pierwsze ; specjalne ci±gi liczbowe ; relacje asymptotyczne ; granice
Słowa kluczowe angielskie: prime numbers ; special sequences ; asymptotic relations ; limits
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000068908
Tytuł oryginału: Variations on sequences of arithmetic and geometric means
Tytuł w wersji polskiej: Wariacje na temat ci±gów ¶rednich arytmetycznych i geometrycznych
Autorzy: Roman Wituła, Danuta** Jama, Iwona Nowak, P. Olczyk.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. Stosow. 2011 z. 1, s. 81-98, bibliogr. 17 poz.
p-ISSN: 2084-073X
Słowa kluczowe polskie: ci±g arytmetyczny ; ci±g geometryczny ; liczby pierwsze
Słowa kluczowe angielskie: arithmetic sequence ; geometric sequence ; prime numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


3/3
Nr opisu: 0000059117
Tytuł oryginału: Scability of parallel systems: a case study.
Autorzy: Zbigniew Czech.
¬ródło: W: Systemy wspomagania decyzji. Instytut Informatyki Uniwersytetu ¦l±skiego w Katowicach. Katowice : [Uniwersytet ¦l±ski. Instytut Informatyki], 2009, s. 151-158, bibliogr. 15 poz.
Słowa kluczowe polskie: skalowalno¶ć ; system równoległy ; frakcja szeregowa ; liczby pierwsze
Słowa kluczowe angielskie: scalability ; parallel system ; serial fraction ; prime numbers
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. Cz.02 128528


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie