Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INFINITE-ALLELE MODEL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000117366
Tytuł oryginału: Multitype infinite-allele branching processes in continuous time
Autorzy: T. O. McDonald, Marek Kimmel.
Źródło: -J. Appl. Probab. 2017 vol. 54 iss. 2, s. 550-568, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.830
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0021-9002
e-ISSN: 1475-6072
DOI:
Słowa kluczowe angielskie: multitype branching process ; infinite-allele model
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie