Wynik wyszukiwania
Zapytanie: FRACTIONAL DIFFERENTIAL EQUATION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000136495
Tytuł oryginału: Parameter identification in the two-dimensional Riesz space factional diffusion equation
Autorzy: Rafał Brociek, Agata Chmielowska, Damian Słota.
Źródło: -Fractal Fract. 2020 vol. 4 iss. 3, s. 1-10, bibliogr. 21 poz.
Punktacja MNiSW: 20.000
e-ISSN: 2504-3110
DOI:
Słowa kluczowe angielskie: fractional derivative ; fractional differential equation ; inverse problem ; parameter identification ; two-dimensional differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie