Wynik wyszukiwania
Zapytanie: STEPANENKO N
Liczba odnalezionych rekordów: 9



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/9
Nr opisu: 0000131687
Tytuł oryginału: Regularity of linear systems of differential equations on the axes and pencils of quadratic forms
Autorzy: Viktor Kulyk, G. Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Commun. Adv. Math. Sci. 2019 vol. 2 no. 3, s. 176-181, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
e-ISSN: 2651-4001
DOI:
Słowa kluczowe polskie: układ sprzężony ; forma kwadratowa ; macierze symetryczne
Słowa kluczowe angielskie: adjoint system ; quadratic form ; symmetric matrices
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/9
Nr opisu: 0000111170
Tytuł oryginału: Doslídžennâ líníjnih rozširen' dinamíčnih sistem z dopomogoû kvadratičnih form.
Autorzy: G. Kulik, Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: W: Mižnarodna naukova konferencíâ, prisvâčena 80-riččû vid dnâ narodžennâ Mihajla Pavloviča Lenûka, 28-30 žovtnâ 2016 roku, m. Černïvcí. Materìali konferencìï. Černívcí : [b.w.], 2016, s. 149-151, bibliogr. 2 poz.
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,2
Typ publikacji: RK
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/9
Nr opisu: 0000111158
Tytuł oryginału: Pro regulârnist' linijnih rozširen' dinamičnih sistem na tori.
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko, G. Kulyk.
¬ródło: W: Símnadcataâ mìžnarodna naukova konferencìâ ìmenì akademìka Mihajla Kravčuka, Kiïv, 19-20 travnâ 2016 r.. Materìali konferencìï. Vol. 1 Differencial'ni ta integral'ni rivnânnâïh zastosuvannâ. Kiïv : NTUU "KPI", 2016, s. 176-180, bibliogr. 5 poz.
ISBN: 978-617-7021-42-0
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,3
Typ publikacji: RK
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/9
Nr opisu: 0000085174
Tytuł oryginału: Dopolnenie slabo regulârnyh linejnyh rasširenij dinamičeskih sistem do regulârnyh
Tytuł w wersji angielskiej: The addition of weakly regular linear extensions of the dynamical systems till the regular
Autorzy: Viktor Kulyk, A. Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Matematičeskij Žurnal 2011 t. 11 nr 1, s. 74-86, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1682-0525
Słowa kluczowe polskie: układ dynamiczny ; funkcja Greena ; rozszerzenie liniowe
Słowa kluczowe angielskie: dynamical system ; Green's function ; linear extension ; bounded invariant manifold
Typ publikacji: A
Język publikacji: RUS
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/9
Nr opisu: 0000056903
Tytuł oryginału: Problems of regularity of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: N. Stepanenko, Ewa* Tkocz-Piszczek.
¬ródło: -Nonlinear Oscil. 2009 vol. 12 no. 1, s. 101-112, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1536-0059
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/9
Nr opisu: 0000041361
Tytuł oryginału: Alternating Lyapunov functions in the theory of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2007 vol. 59 no. 4, s. 546-562, bibliogr. 9 poz.
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/9
Nr opisu: 0000040669
Tytuł oryginału: Znakozminni funkcii Lâpunova w teorii linijnih rozširen dinamičnih sistem na tori
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Ukr. Mat. Z. 2007 vol. 59, s. 488-500
p-ISSN: 1027-3190
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


8/9
Nr opisu: 0000009615
Tytuł oryginału: Funkcji Ljapunova v teorii linijnich rozsiren dinamicnich sistem na tori.
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: W: Sestaja Krymskaja Mezdunarodnaja Matematiceskaja Skola Metod Funkcji Ljapunova i ego Prilozenija. MFL-2002, Krym, Alusta 8-15 sentjabrja 2002. Tezisy dokladov. Ministerstvo Obrazovanija i Nauki Ukrainy [i in.]. Simferopol : Tavriceskij Nacional'nyj Universitet, 2002, s. 82, bibliogr. 2 poz.
Typ publikacji: K
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


9/9
Nr opisu: 0000000437
Tytuł oryginału: Pro vlastivist' reguljarnosti dejakich linijnich rozsiren' dinamicnich sistem na tori
Autorzy: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
¬ródło: -Ukr. Mat. Z. 2002 T. 54 nr 4, s. 568-574, bibliogr. 2 poz.
p-ISSN: 1027-3190
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie