Wynik wyszukiwania
Zapytanie: HROD I M
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000134100
Tytuł oryginału: Construction of Lyapunov functions in the form of pencils of quadratic forms
Autorzy: I. M. Hrod, Viktor Kulyk.
Źródło: -J. Math. Sci. 2019 vol. 243 no. 2, s. 183-191, bibliogr. 10 poz.
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 1072-3374
e-ISSN: 1573-8795
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000096369
Tytuł oryginału: Relationship between the green and Lyapunov functions in linear extensions of dynamical
Autorzy: I. M. Hrod, Viktor Kulyk.
Źródło: -Ukr. Math. J. 2014 vol. 66 no. 4, s. 617-624, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.230
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie