Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GROD I M
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000126967
Tytuł oryginału: Construction of Lyapunov functions in the form of pencils of quadratic forms
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Nonlinear Oscil. 2018 t. 21 nr 2, s. 147-154, bibliogr. 10 poz.
Punktacja MNiSW: 1.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1562-3076
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/7
Nr opisu: 0000126966
Tytuł oryginału: Ìnvarìantnì množini rozširen' dinamìčnih sistem na mnogovidah
Tytuł w wersji angielskiej: Invariant sets of extensions of dynamical systems on manifolds
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Bukovins'kij Mat. Z. 2017 t. 5 nr 1/2, s. 71-79, bibliogr. 9 poz.
Punktacja MNiSW: 1.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 2309-4001
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000111150
Tytuł oryginału: Deâki klasi regulârnih linijnih rozširen' dinamičnih sistem na tori
Tytuł w wersji angielskiej: Some classes of linear extensions of dynamical systems on the torus
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Bukovins'kij Mat. Z. 2016 t. 4 nr 1/2, s. 37-42, bibliogr. 11 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 2309-4001
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/7
Nr opisu: 0000094489
Tytuł oryginału: Pro zv'âzok funkcìï Grina z funkcìâmi Lâpunova v lìnìjnih rozširennâh dinamìčnih sistem
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Ukr. Mat. Z. 2014 vol. 66 no. 4, s. 551-557, bibliogr. 6 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1027-3190
e-ISSN: 0041-6053
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/7
Nr opisu: 0000088669
Tytuł oryginału: Regulârnye linejnye rasšireniâ dinamičeskih sistem s vyroždennoj matricej pri normal'nyh peremennyh.
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: W: Aktual'nye problemy sovremennoj matematiki, informatiki i mehaniki - II. Meždunarodnaâ konferenciâ posvâŝennaâ 100-letiû akademika AN KazSSR O. A. Žautykova, 100-letiû člen-korrespondenta AN KazSSR E. I. Kima i 75-letiû akademika NAN RK U.M. Sultangazina. 20 Let nezavisimosti Respubliki Kazahstan, Almaty, 28-30 sentâbrâ 2011 goda. Tezisy dokladov. Ministerstvo Obrazovaniâ i Nauki Respubliki Kazahstan. Komitet Nauki [et al.]. [B.m.] : [b.w.], 2011, s. 57-58, bibliogr. 2 poz.
Typ publikacji: K
Język publikacji: RUS
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/7
Nr opisu: 0000070599
Tytuł oryginału: Pobudova funkcij Lâpunova deâkih linijnih rozširen' dinamičnih sistem
Tytuł w wersji angielskiej: Construction of Lyapunov functions of some linear expansions of dynamic systems
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Visn. L'viv. Univ., Ser. Meh.-Mat. 2010 vyp. 72, s. 79-93, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 2078-3744
Słowa kluczowe polskie: funkcja Greena ; forma kwadratowa ; rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny
Słowa kluczowe angielskie: Green function ; quadratic form ; linear extension ; dynamical system
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/7
Nr opisu: 0000005517
Tytuł oryginału: Pro lokalni zburennja linijnich rozsiren dinamicnich sistem na tori
Autorzy: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
¬ródło: -Ukr. Mat. Z. 2000 T. 52 nr 2, s. 282-287, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 1027-3190
Typ publikacji: A
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie