Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CHECHELNITSKI A
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000137265
Tytuł oryginału: M/M/1 retrial queueing system with variable service rate
Autorzy: Mykola Bratiichuk, A. Chechelnitski, I. Y. Usar.
Źródło: -Ukr. Math. J. 2020 vol. 72 iss. 3, s. 403-415, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.518
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000115915
Tytuł oryginału: Risk models with proportional reinsurance threshold strategy.
Autorzy: Mykola Bratiichuk, A. Chechelnitski.
Źródło: W: IV Annual Conference of GMU, Tbilisi and Batumi, Georgia, September 9-11, 2013. [B.m.] : [b.w.], 2013, s. 1, bibliogr. 2 poz.
Organizator: The Georgian Mathematical Union, Georgian National Academy of Sciences
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie