Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CHARATONIK W J
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000113783
Tytuł oryginału: Limit sets in normed linear spaces
Autorzy: W. J. Charatonik, Alicja Samulewicz, Roman Wituła.
Źródło: -Colloq. Math. 2017 vol. 147 no. 1, s. 35-42, bibliogr. 22 poz.
Impact Factor: 0.420
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0010-1354
e-ISSN: 1730-6302
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń unormowana ; punkt graniczny ; seria
Słowa kluczowe angielskie: normed space ; limit point ; series
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie