Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BEZUSHCHAK O O
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000106473
Tytuł oryginału: Groups of periodically defined linear transformations of an infinite-dimensional vector space
Autorzy: O.O. Bezushchak, Vitaliy** Sushchanskyy.
Źródło: -Ukr. Math. J. 2016 vol. 67 iss. 10, s. 1457-1468, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.228
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000112185
Tytuł oryginału: Relational structures and Steinitz's lattice.
Autorzy: O. O. Bezushchak, B. V. Oliynyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
Źródło: W: Groups and actions: geometry and dynamics. International mathematical conference, December 19-22, 2016, Kyiv. Taras Shevchenko National University of Kyiv, Institute of Mathematics of National Academy of Sciences of Ukraine, National University of "Kyiv-Mohyla Academy". Kyiv : Taras Shevchenko National University of Kyiv, 2016, s. 12, bibliogr. 1 poz.
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie