Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TATRA MT MATH PUBL
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000093244
Tytuł oryginału: On commutation properties of the composition relation of convergent and divergent permutations Pt. 1
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2014 vol. 58, s. 13-22, bibliogr. 21 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000086555
Tytuł oryginału: Algebraic and set-theoretical properties of some subsets of families of convergent and divergent permutations
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2013 vol. 55, s. 27-36, bibliogr. 7 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000086554
Tytuł oryginału: On certain approximation problem connected with the sums of subseries
Autorzy: Roman Wituła, Konrad Kaczmarek, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2013 vol. 55, s. 37-45, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000076102
Tytuł oryginału: Some variation on the Riemann derangement theorem
Tytuł w wersji polskiej: Pewne wariacje na temat twierdzenia Riemanna o przestawianiu wyrazów szeregu
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2012 vol. 52, s. 71-73, bibliogr. 1 poz.
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000076099
Tytuł oryginału: The Riemann derangement theorem and divergent permutation
Tytuł w wersji polskiej: Twierdzenia Riemanna o przestawianiu wyrazów szeregu i permutacje rozbieżne
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2012 vol. 52, s. 75-82, bibliogr. 9 poz.
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000068089
Tytuł oryginału: On some new subfamilies of classical spaces of absolutely p-summable sequences
Tytuł w wersji angielskiej: O pewnych nowych podrodzinach klasycznej przestrzeni ci±gów bezwzględnie p-sumowlanych
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2011 vol. 49, s. 27-48, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000002083
Tytuł oryginału: On extensions of convergences
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2000 vol. 19, s. 145-154
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie