Wynik wyszukiwania
Zapytanie: REAL ANAL EXCH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000064476
Tytuł oryginału: Doubly stochastic measures with mass on the graphs of two functions
Autorzy: Andrzej** Kamiński, H. Sherwood, M. Taylor.
Źródło: -Real Anal. Exch. 1988 vol. 13 nr 1, s. 253 - 257, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 0147-1937
e-ISSN: 1930-1219
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie