Wynik wyszukiwania
Zapytanie: OPUSC MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000091010
Tytuł oryginału: Some properties of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
Źródło: -Opusc. Math. 2012 vol. 32 no. 1, s. 159-170, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 1232-9274
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wartość zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; ciągłość rodziny sinusów ; różnica Hukuhary
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; continuity of sine family ; Hukuhara difference ; concave set-valued functions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/5
Nr opisu: 0000085173
Tytuł oryginału: Some constructions of Lyapunov function for linear extensions of dynamical systems
Autorzy: Viktor Kulyk, Ewa* Tkocz-Piszczek.
Źródło: -Opusc. Math. 2011 vol. 31 no. 3, s. 399-409, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: funkcja Lapunowa ; torus niezmienniczy
Słowa kluczowe angielskie: Lyapunov function ; invariant torus ; invariant manifold
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/5
Nr opisu: 0000058649
Tytuł oryginału: On the continuity of the integrable multifunctions
Autorzy: Bożena Piątek.
Źródło: -Opusc. Math. 2009 vol. 29 no. 1, s. 81-88, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: multifunkcja ; całka Riemanna ; całka Aumanna ; metryka Hausdorffa ; odstęp Hausdorffa
Słowa kluczowe angielskie: multifunction ; Riemann integral ; Aumann integral ; Hausdorff metric ; Hausdorff distance
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


4/5
Nr opisu: 0000049033
Tytuł oryginału: Sign-changing Lyapunov functions in regularity of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Ewa* Tkocz-Piszczek.
Źródło: -Opusc. Math. 2008 vol. 28 no. 1, s. 93-101, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: torus niezmienniczy ; funkcja Greena ; rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny
Słowa kluczowe angielskie: invariant torus ; Green function ; linear extension ; dynamical system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


5/5
Nr opisu: 0000040653
Tytuł oryginału: On Lipschitzian operators of substitution generated by set-valued functions
Autorzy: Jakub Ludew.
Źródło: -Opusc. Math. 2007 vol. 27 no. 1, s. 13-24, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: operator Niemyckiego ; funkcja Holdera ; równanie Jensena ; funkcja wielowartościowa
Słowa kluczowe angielskie: Nemytskij operator ; Holder function ; Jensen equation ; set-valued function
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie