Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NUMER ALGORITHMS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000092169
Tytuł oryginału: Usage of the homotopy analysis method for solving the nonlinear and linear integral equations of the second kind
Tytuł w wersji polskiej: Użycie metod homotopijnych do rozwiązywania nieliniowych i liniowych równań całkowych drugiego rodzaju
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Damian Słota, Tomasz Trawiński, Roman Wituła.
Źródło: -Numer. Algorithms 2014 vol. 67 no. 1, s. 163-185, bibliogr. 58 poz.
Impact Factor: 1.417
Punktacja MNiSW: 35.000
p-ISSN: 1017-1398
e-ISSN: 1572-9265
DOI:
Słowa kluczowe polskie: homotopijna metoda analizy ; nieliniowe równanie całkowe ; liniowe równanie całkowe ; konwergencja ; szacowanie błędu
Słowa kluczowe angielskie: homotopy analysis method ; nonlinear integral equation ; linear integral equation ; convergence ; error estimation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie