Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MATH SCAND
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000098107
Tytuł oryginału: Self-similar automorphisms of a free group of countable rank
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Math. Scand. 2015 vol. 116 no. 1, s. 126-140
Impact Factor: 0.470
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0025-5521
e-ISSN: 1903-1807
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/4
Nr opisu: 0000025292
Tytuł oryginału: On symmetric words in the symmetric group of degree three
Autorzy: Ernest** Płonka.
¬ródło: -Math. Scand. 2006 vol. 99 no. 1, s. 5-16, bibliogr. 13 poz.
Impact Factor: 0.378
p-ISSN: 0025-5521
e-ISSN: 1903-1807
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000000358
Tytuł oryginału: On equivalence of semigroup identities
Autorzy: Olga** Macedońska-Nosalska, Marek Żabka.
¬ródło: -Math. Scand. 2001 vol. 88 no. 2, s. 161-181, bibliogr. 11 poz.
Impact Factor: 0.257
p-ISSN: 0025-5521
e-ISSN: 1903-1807
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


4/4
Nr opisu: 0000043906
Tytuł oryginału: On a non-Abelian of groups which are symmetric algebras
Autorzy: Ernest** Płonka.
¬ródło: -Math. Scand. 1994 vol. 74, s. 184-190, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0025-5521
e-ISSN: 1903-1807
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie