Wynik wyszukiwania
Zapytanie: J NUMER MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000103184
Tytuł oryginału: Convergence and error estimation of homotopy analysis method for some type of nonlinear and linear integral equations
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Iwona Nowak, Damian Słota, Roman Wituła.
Źródło: -J. Numer. Math. 2015 vol. 23 iss. 4, s. 331-344, bibliogr. 47 poz.
Impact Factor: 0.552
Punktacja MNiSW: 45.000
p-ISSN: 1570-2820
e-ISSN: 1569-3953
DOI:
Słowa kluczowe polskie: homotopijna metoda analizy ; konwergencja ; szacowanie błędu ; nieliniowe równanie całkowe ; liniowe równanie całkowe ; równanie całkowe Fredholma ; równanie całkowe Volterry
Słowa kluczowe angielskie: homotopy analysis method ; convergence ; error estimation ; Volterra integral equation ; nonlinear integral equation ; linear integral equation ; Fredholm integral equation ; Volterra integral equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie