Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CONTEMP MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000043538
Tytuł oryginału: On binary σ-invariant words in a group
Autorzy: Olga** Macedońska, D. M. Solitar.
¬ródło: -Contemp. Math. 1994 vol. 169 s. 431-449, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0219-1997
e-ISSN: 1793-6683
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


2/2
Nr opisu: 0000052593
Tytuł oryginału: On identities of cancellative semigroups
Autorzy: J. Krempa, Olga** Macedońska.
¬ródło: -Contemp. Math. 1992 vol. 131, s. 125-134, bibliogr. 15 poz.
p-ISSN: 0219-1997
e-ISSN: 1793-6683
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie