Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CAN MATH BULL - BULL CAN MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000008006
Tytuł oryginału: A basis of Bachmuth type in the commutator subgroup of a free group
Autorzy: Witold Tomaszewski.
Źródło: -Can. Math. Bull. - Bull. Can. Math. 2003 vol. 46 iss. 2, s. 299-303, bibliogr. 4 poz.
Impact Factor: 0.291
p-ISSN: 0008-4395
e-ISSN: 1496-4287
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie