Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ARCH MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000077449
Tytuł oryginału: Fixed points of automorphisms preserving the length of words in free solvable groups
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Arch. Math. 2012 vol. 99 nr 5, s. 425-432, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.376
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizm grup ; grupa rozwi±zywalna ; tożsamo¶ć ; punkty stałe ; słowa symetryczne
Słowa kluczowe angielskie: automorphism of groups ; solvable group ; identity ; fixed points ; symmetric words
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000076494
Tytuł oryginału: The rank and generating set for inverse limits of wreath products of Abelian groups
Autorzy: Adam Woryna.
¬ródło: -Arch. Math. 2012 vol. 99 nr 6, s. 557-565, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.376
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
DOI:
Słowa kluczowe polskie: granica odwrotna systemu odwrotnego ; iterowany splot
Słowa kluczowe angielskie: inverse limit ; iterated wreath product ; generating set
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000005431
Tytuł oryginału: On 2-symmetric words for groups
Autorzy: C. Gupta, Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -Arch. Math. 1999 vol. 73 nr 5, s. 327-331, bibliogr. 7 poz.
Impact Factor: 0.212
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4529
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000026551
Tytuł oryginału: Compactness and compact operators on Musielak-Orlicz spaces of multifunctions
Autorzy: Andrzej** Kasperski.
¬ródło: -Arch. Math. 1997 vol. 68 iss. 1, s. 45-54, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4529
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie