Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ANN POL MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 8



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/8
Nr opisu: 0000065077
Tytuł oryginału: On continuous composition operators
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 2010 vol. 98 nr 3, s. 273-282, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.476
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Banacha ; pochodna Lipschitza ; warunek Lipschitza ; warunek Holdera ; równanie Jensena
Słowa kluczowe angielskie: Banach space ; Lipschitzian derivative ; Lipschitzian continuous ; Holder continuous ; Jensen equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


2/8
Nr opisu: 0000015942
Tytuł oryginału: On convex and *-concave multifunctions
Autorzy: Bożena Pi±tek.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 2005 vol. 86 nr 2, s. 165-170, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


3/8
Nr opisu: 0000024389
Tytuł oryginału: Estimations of the second coefficient of a univalent, bounded, symmetric and non-vanishing function by means of Loewner's parametric method
Autorzy: Janina* ¦ladkowska-Zahorska.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1998 T. 68 fasc. 2, s. 119-123, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


4/8
Nr opisu: 0000026874
Tytuł oryginału: On a method of determining supports of Thoma's characters of discrete groups
Autorzy: Ernest** Płonka.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1997 T. 67 fasc. 2, s. 199-202, bibliogr. 9 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.


5/8
Nr opisu: 0000045261
Tytuł oryginału: On functions satisfaying more than one equation of Schiffer type
Autorzy: Janina Macura, Janina* ¦ladkowska.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1993 vol. 58 nr 3, s. 237 - 252, bibliogr. 9 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


6/8
Nr opisu: 0000060200
Tytuł oryginału: On the relations between abstract and geometrical equivalence of abstract objects
Autorzy: Mieczysław** Kucharzewski, Brunon* Szociński, Marek Żabka.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1990 t. 52 fasc. 1, s. 87-95, bibliogr. 4 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


7/8
Nr opisu: 0000060217
Tytuł oryginału: Sur des couples des fonctions univalentes et bornees
Autorzy: Janina* ¦ladkowska.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1990 vol. 52, s. 37-49, bibliogr. 2 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: FRE
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


8/8
Nr opisu: 0000060218
Tytuł oryginału: Sur la famille des fonctions univalentes, bornees et symetriques qui n'atteignent pas une valeur fixee
Autorzy: Janina* ¦ladkowska.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 1990 vol. 52, s. 147-160, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Typ publikacji: A
Język publikacji: FRE
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie