Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ODSTĘP HAUSDORFFA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000058649
Tytuł oryginału: On the continuity of the integrable multifunctions
Autorzy: Bożena Piątek.
Źródło: -Opusc. Math. 2009 vol. 29 no. 1, s. 81-88, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: multifunkcja ; całka Riemanna ; całka Aumanna ; metryka Hausdorffa ; odstęp Hausdorffa
Słowa kluczowe angielskie: multifunction ; Riemann integral ; Aumann integral ; Hausdorff metric ; Hausdorff distance
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie