Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NIELINIOWE RÓWNANIE CAŁKOWE
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000110905
Tytuł oryginału: Homotopy approach for solving two-dimensional integral equations of the second kind
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Iwona Nowak, Damian Słota, Adam Zielonka.
¬ródło: -Comput. Assist. Methods Eng. Sci. 2016 vol. 23 no. 1, s. 19-41, bibliogr. 51 poz.
Punktacja MNiSW: 14.000
p-ISSN: 2299-3649
Słowa kluczowe polskie: homotopijna metoda analizy ; konwergencja ; szacowanie błędu ; nieliniowe równanie całkowe ; liniowe równanie całkowe
Słowa kluczowe angielskie: homotopy analysis method ; convergence ; error estimation ; nonlinear integral equation ; linear integral equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000103184
Tytuł oryginału: Convergence and error estimation of homotopy analysis method for some type of nonlinear and linear integral equations
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Iwona Nowak, Damian Słota, Roman Wituła.
¬ródło: -J. Numer. Math. 2015 vol. 23 iss. 4, s. 331-344, bibliogr. 47 poz.
Impact Factor: 0.552
Punktacja MNiSW: 45.000
p-ISSN: 1570-2820
e-ISSN: 1569-3953
DOI:
Słowa kluczowe polskie: homotopijna metoda analizy ; konwergencja ; szacowanie błędu ; nieliniowe równanie całkowe ; liniowe równanie całkowe ; równanie całkowe Fredholma ; równanie całkowe Volterry
Słowa kluczowe angielskie: homotopy analysis method ; convergence ; error estimation ; Volterra integral equation ; nonlinear integral equation ; linear integral equation ; Fredholm integral equation ; Volterra integral equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/3
Nr opisu: 0000092169
Tytuł oryginału: Usage of the homotopy analysis method for solving the nonlinear and linear integral equations of the second kind
Tytuł w wersji polskiej: Użycie metod homotopijnych do rozwi±zywania nieliniowych i liniowych równań całkowych drugiego rodzaju
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Damian Słota, Tomasz Trawiński, Roman Wituła.
¬ródło: -Numer. Algorithms 2014 vol. 67 no. 1, s. 163-185, bibliogr. 58 poz.
Impact Factor: 1.417
Punktacja MNiSW: 35.000
p-ISSN: 1017-1398
e-ISSN: 1572-9265
DOI:
Słowa kluczowe polskie: homotopijna metoda analizy ; nieliniowe równanie całkowe ; liniowe równanie całkowe ; konwergencja ; szacowanie błędu
Słowa kluczowe angielskie: homotopy analysis method ; nonlinear integral equation ; linear integral equation ; convergence ; error estimation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie