Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MULTIFUNKCJA
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000095194
Tytuł oryginału: Approximation in Musielak-Orlicz sequence vector spaces of multifunctions.
Autorzy: Andrzej** Kasperski.
Źródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki Śląskiej, 2015, s. 203-218, bibliogr. 9 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika Śląska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 1
Bazy indeksujące publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Musielaka-Orlicza ; multifunkcja ; pojedyncze jądro
Słowa kluczowe angielskie: Musielak-Orlicz space ; multifunction ; singular kernel
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000058649
Tytuł oryginału: On the continuity of the integrable multifunctions
Autorzy: Bożena Piątek.
Źródło: -Opusc. Math. 2009 vol. 29 no. 1, s. 81-88, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 1232-9274
Słowa kluczowe polskie: multifunkcja ; całka Riemanna ; całka Aumanna ; metryka Hausdorffa ; odstęp Hausdorffa
Słowa kluczowe angielskie: multifunction ; Riemann integral ; Aumann integral ; Hausdorff metric ; Hausdorff distance
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie