Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GRUPY SOFISTYCZNE
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000139119
Tytuł oryginału: Sofic profiles of S(ω) and computability
Autorzy: Aleksander Iwanow.
Źródło: -Arch. Math. Log. 2021 in press, s. 1-18, bibliogr. 17 poz.
Uwagi: Article in press
Impact Factor: 0.485
Punktacja MNiSW: 140.000
p-ISSN: 0933-5846
e-ISSN: 1432-0665
DOI:
Słowa kluczowe polskie: grupy sofistyczne ; grupy permutacji ; obliczanie permutacji
Słowa kluczowe angielskie: sofic groups ; groups of permutations ; computable permutations
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000120993
Tytuł oryginału: Soficity and hyperlinearity for metric groups
Autorzy: Aleksander Ivanov.
Źródło: -Topol. Appl. 2018 vol. 235, s. 146-156, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.416
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0166-8641
e-ISSN: 1879-3207
DOI:
Słowa kluczowe polskie: grupy sofistyczne ; grupy metryczne
Słowa kluczowe angielskie: sofic groups ; metric groups
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie