Wynik wyszukiwania
Zapytanie: DZIELNIK ZERA W PIERŚCIENIU MACIERZY
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000114621
Tytuł oryginału: Note on Suškevič's problem on zero divisors
Autorzy: Waldemar Hołubowski, Martyna Maciaszczyk, Sebastian Żurek.
Źródło: -Commun. Algebra 2017 vol. 45 iss. 8, s. 3274-3277, bibliogr. 5 poz.
Impact Factor: 0.481
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: nieskończona macierz górnotrójkątna ; dzielnik zera w pierścieniu macierzy
Słowa kluczowe angielskie: upper triangular infinite matrix ; zero divisor in matrix ring
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/2
Nr opisu: 0000116478
Tytuł oryginału: O problemie Suszkiewicza z dzielnikami zera.
Autorzy: Martyna Maciaszczyk.
Źródło: W: Oblicza algebry. II Ogólnopolska konferencja naukowa, Kraków, 1-4 czerwca 2017. Książeczka abstraktów. [B.m.] : [b.w.], 2017, s. 1, bibliogr. 2 poz.
Słowa kluczowe polskie: problem Suszkiewicza ; dzielnik zera w pierścieniu macierzy
Słowa kluczowe angielskie: Suszkiewicz problem ; zero divisor in matrix ring
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie