Wynik wyszukiwania
Zapytanie: AUTOMORFIZMY PIERŚCIENI MACIERZY
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096696
Tytuł oryginału: Epimorphisms of the ring of infinite triangular matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Linear and Multilinear Algebra 2015 vol. 63 no. 7, s. 1372-1378
Impact Factor: 0.761
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizmy pierścieni macierzy ; nieskończona macierz trójkątna ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: automorphisms of matrix rings ; triangular infinite matrices ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie