Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TRIANGULAR INFINITE MATRICES
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000096696
Tytuł oryginału: Epimorphisms of the ring of infinite triangular matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Linear and Multilinear Algebra 2015 vol. 63 no. 7, s. 1372-1378
Impact Factor: 0.761
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizmy pierścieni macierzy ; nieskończona macierz trójkątna ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: automorphisms of matrix rings ; triangular infinite matrices ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/2
Nr opisu: 0000089662
Tytuł oryginału: Verbal subgroups of T r (infinity, K)
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Commun. Algebra 2014 vol. 42 iss. 1, s. 73-80
Impact Factor: 0.388
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: nieskończona macierz trójkątna ; podgrupa werbalna
Słowa kluczowe angielskie: triangular infinite matrices ; verbal subgroup
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie