Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SEMIGROUP IDENTITIES
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000095211
Tytuł oryginału: On identities satisfied by cancellative semigroups and their groups of fractions.
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 305-312, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: tożsamo¶ci półgrupowe ; grupa frakcji
Słowa kluczowe angielskie: semigroup identities ; fraction group
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


2/2
Nr opisu: 0000038782
Tytuł oryginału: GB-problem in the class of locally graded groups
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
¬ródło: -Commun. Algebra 2008 vol. 36 iss. 3, s. 842-850
Impact Factor: 0.337
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
Słowa kluczowe polskie: generowanie półgrup ; tożsamo¶ci półgrupowe
Słowa kluczowe angielskie: generating subsemigroup in a group ; semigroup identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie