Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RING DERIVATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000100872
Tytuł oryginału: Derivations of rings of infinite matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Commun. Algebra 2015 vol. 43 iss. 8, s. 3433-3441, bibliogr. 12 poz.
Impact Factor: 0.368
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: infinite matrix ; ring derivations
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie