Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INFINITE DIMENSIONAL LIE ALGEBRA
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000104473
Tytuł oryginału: New simple Lie algebra of uncountable dimension
Autorzy: Waldemar Hołubowski.
¬ródło: -Linear Algebra Appl. 2016 vol. 492 iss. 1, s. 9-12, bibliogr. 1 poz.
Impact Factor: 0.939
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prosta algebra Lie ; macierz nieskończona ; nieskończenie wymiarowa algebra Lie
Słowa kluczowe angielskie: simple Lie algebra ; infinite matrix ; infinite dimensional Lie algebra
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000110858
Tytuł oryginału: Note on simple Lie algebras of infinite matrices
Autorzy: Waldemar Hołubowski, Sebastian Żurek.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2016 vol. 6 iss. 1, s. 23-26, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: prosta algebra Lie ; nieskończenie wymiarowa algebra Lie ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: simple Lie algebra ; infinite dimensional Lie algebra ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie