Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ZARISKI TOPOLOGY
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000125270
Tytuł oryginału: Topologizable structures and Zariski topology
Autorzy: Joanna* Dutka, Aleksander Ivanov.
Źródło: -Algebra Univers. 2018 vol. 79 iss. 3, art no. 72 s. 1-11, bibliogr. 11 poz.
Impact Factor: 0.667
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0002-5240
e-ISSN: 1420-8911
DOI:
Słowa kluczowe polskie: topologia Zariskiego ; struktura
Słowa kluczowe angielskie: Zariski topology ; structure
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000116475
Tytuł oryginału: Topologia Zariskiego i struktury topologizowalne.
Autorzy: Joanna* Dutka.
Źródło: W: Oblicza algebry. II Ogólnopolska konferencja naukowa, Kraków, 1-4 czerwca 2017. Książeczka abstraktów. [B.m.] : [b.w.], 2017, s. 1, bibliogr. 2 poz.
Słowa kluczowe polskie: topologia Zariskiego
Słowa kluczowe angielskie: Zariski topology
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OTHER
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie