Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TAYLOR M
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000060194
Tytuł oryginału: Doubly stochastic measures, topology and latticework hairpins
Autorzy: Andrzej** Kamiński, P. Mikusiński, H. Sherwood, M. Taylor.
¬ródło: -J. Math. Anal. Appl. 1990 vol. 152 no. 1, s. 252-268, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000064476
Tytuł oryginału: Doubly stochastic measures with mass on the graphs of two functions
Autorzy: Andrzej** Kamiński, H. Sherwood, M. Taylor.
¬ródło: -Real Anal. Exch. 1988 vol. 13 nr 1, s. 253 - 257, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 0147-1937
e-ISSN: 1930-1219
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/3
Nr opisu: 0000064475
Tytuł oryginału: Properties of a special class of doubly stochastic measures
Autorzy: Andrzej** Kamiński, P. Mikusiński, H. Sherwood, M. Taylor.
¬ródło: -Aequationes Math. 1988 vol. 36 nr 2/3
p-ISSN: 0001-9054
e-ISSN: 1420-8903
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie