Wynik wyszukiwania
Zapytanie: POCHCIAŁ JAN
Liczba odnalezionych rekordów: 11



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/11
Nr opisu: 0000138105
Tytuł oryginału: Rodziny zbiorów, zadania wprowadzaj±ce do teorii miary
Autorzy: J. Burzyk, Jan Pochciał.
¬ródło: -MINUT [online] 2020 2020, s. 92-99, bibliogr. 3 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
e-ISSN: 2719-3063
Słowa kluczowe polskie: funkcja rzeczywista ; teoria zbiorów
Słowa kluczowe angielskie: real-valued function ; set theory
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/11
Nr opisu: 0000138104
Tytuł oryginału: Wokół brachistochrony
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: -MINUT [online] 2020 2020, s. 63-77, bibliogr. 3 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
e-ISSN: 2719-3063
Słowa kluczowe polskie: równanie Eulera-Lagrange'a ; brachistochrona
Słowa kluczowe angielskie: Euler-Lagrange equation ; brachistochrone
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/11
Nr opisu: 0000051938
Tytuł oryginału: Elementy rachunku wariacyjnego.
Autorzy: Radosław Grzymkowski, Jan Pochciał.
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydaw. Pracowni Komputerowej Jacka Skalmierskiego, 2009
Opis fizyczny: , 142 s., bibliogr. 13 poz.
Seria: (Wykłady z Modelowania Matematycznego ; 7)
Typ publikacji: P
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/11
Nr opisu: 0000082636
Tytuł oryginału: Matematyka. Zajęcia wyrównawcze. Zeszyt ćwiczeń. Praca zbiorowa napisana przez uczestników seminarium dydaktycznego w Instytucie Matematyki Politechniki ¦l±skiej. Pod red. Haliny Jondro i Jana Pochciała.
Autorzy: Katarzyna Adrianowicz, Małgorzata** Biedrońska, Agnieszka Bier, Barbara Biły, Dominika* Derfla, Karol* Grzyb, Paweł* Jesionowski, Halina** Jondro, Stanisław** Kiełtyka, Krzysztof* Król, Bożena* Kulik, Barbara* Luks-Ogrodnik, Janina Macura, Ewelina Mainka, Elwira Mateja-Losa, Barbara* Pakleza, Maria* Pichocka, Jan Pochciał, Szymon Rabsztyn, Anna* Słupik, Ewa** Szocińska, Dorota* ¦liwińska, Kajetan** Tochowicz, Maria* Żytka.
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydaw. Pracowni Komputerowej Jacka Skalmierskiego, 2009
Opis fizyczny: , 69 s., bibliogr. 8 poz.
Słowa kluczowe polskie: matematyka ; zadania
Słowa kluczowe angielskie: mathematics ; exercises
Typ publikacji: P
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/11
Nr opisu: 0000002083
Tytuł oryginału: On extensions of convergences
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: -Tatra Mt. Math. Publ. 2000 vol. 19, s. 145-154
p-ISSN: 1210-3195
e-ISSN: 1338-9750
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/11
Nr opisu: 0000028421
Tytuł oryginału: Remarks on extentions of convergences.
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: W: 15th Summer School on Real Functions Theory, Liptovsky Jan, Slovakia, September 6-11, 1998. Abstracts. [B.m.] : [b.w.], 1998, s. 59
Organizator: Mathematical Institute of the Slovak Academy of Sciences
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/11
Nr opisu: 0000033461
Tytuł oryginału: Remarks on convergence linear spaces
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: -Rend. Ist. Mat. Univ. Trieste 1995 vol. 27, s. 203-210, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 0049-4704
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


8/11
Nr opisu: 0000044052
Tytuł oryginału: Remarks on convergence linear spaces.
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: W: International Conference on Convergence Theory, Dijon, France, 26th September - 1st October 1994. [B.m.] : [b.w.], 1994, [Abstract 27] s. 1
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


9/11
Nr opisu: 0000053757
Tytuł oryginału: Sequential characterizations of metrizability
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: -Czech. Math. J. 1991 vol. 41 iss. 2, s. 203-215, bibliogr. 22 poz.
p-ISSN: 0011-4642
e-ISSN: 1572-9141
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


10/11
Nr opisu: 0000061953
Tytuł oryginału: An example of convergence linear space.
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: W: Generalized functions and convergence. [Conference], Katowice, Poland, 13-18 June 1988. Ed. P. Antosik, A. Kamiński. Singapore : World Scientific, 1990, s. 361-364, bibliogr. 8 poz.
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


11/11
Nr opisu: 0000061952
Tytuł oryginału: On Mikusiński - Antosik diagonal theorems.
Autorzy: Jan Pochciał.
¬ródło: W: Generalized functions and convergence. [Conference], Katowice, Poland, 13-18 June 1988. Ed. P. Antosik, A. KAMIŃSKI. Singapore : World Scientific, 1990, s. 365-368, bibliogr. 12 poz.
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie