Wynik wyszukiwania
Zapytanie: OLIINYK A S
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000071325
Tytuł oryginału: Metric properties of functions defined by partial automata
Autorzy: V. Nekrashevych, A.S. Oliinyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Ukr. Math. J. 2011 vol. 62 no. 11, s. 1741-1751, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.193
p-ISSN: 0041-5995
e-ISSN: 1573-9376
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000063108
Tytuł oryginału: The groups of Zc-automaton transformations
Autorzy: A.S. Oliinyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Siberian Math. J. 2010 vol. 51 no. 5, s. 879-891, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.388
p-ISSN: 0037-4466
e-ISSN: 1573-9260
Słowa kluczowe polskie: teoria automatów
Słowa kluczowe angielskie: automata theory
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000004076
Tytuł oryginału: Free group of infinite unitriangular matrices
Autorzy: A.S. Oliinyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Math. Notes 2000 vol. 67 iss. 3, s. 320-324, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.166
p-ISSN: 0001-4346
e-ISSN: 1573-8876
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie