Wynik wyszukiwania
Zapytanie: KREMPA J
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000096707
Tytuł oryginału: On finite number of conjugacy classes in groups
Autorzy: J. Krempa, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Commun. Algebra 2014 vol. 42 iss. 12, s. 5170-5179, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.388
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: klasa sprzężono¶ci ; warunki skończono¶ci ; rozszerzenie grupy
Słowa kluczowe angielskie: conjugacy class ; finiteness conditions ; group extension ; primary: 20E45 ; secondary: 20E06 ; secondary: 20E22 ; secondary: 20F50
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


2/2
Nr opisu: 0000052593
Tytuł oryginału: On identities of cancellative semigroups
Autorzy: J. Krempa, Olga** Macedońska.
¬ródło: -Contemp. Math. 1992 vol. 131, s. 125-134, bibliogr. 15 poz.
p-ISSN: 0219-1997
e-ISSN: 1793-6683
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie