Wynik wyszukiwania
Zapytanie: KOZHEVNIKOV P
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000000434
Tytuł oryginału: On varieties of groups without positive laws
Autorzy: P. Kozhevnikov, Olga** Macedońska-Nosalska.
¬ródło: -Commun. Algebra 2002 vol. 30 iss. 9, s. 4331-4334, bibliogr. 7 poz.
Impact Factor: 0.305
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


2/2
Nr opisu: 0000000164
Tytuł oryginału: On some problems for relatively free groups.
Autorzy: P. Kozhevnikov, Olga** Macedońska-Nosalska.
¬ródło: W: Groups and group rings. The Ninth international conference, Białystok, Poland, 18-23 June 2001. [B.m.] : [b.w.], [2001], s. 22-23
Organizator: Institute of Mathematics. University of Białystok, Institute of Mathematics. Warsaw University, Institute of Mathematics. Silesian University of Technology
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie