Wynik wyszukiwania
Zapytanie: GAWRON PIOTR
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000116447
Tytuł oryginału: Quantum hidden Markov models based on transition operation matrices
Autorzy: M. Cholewa, Piotr Gawron, P. Głomb, Dariusz* Kurzyk.
¬ródło: -Quantum Inf. Process. 2017 vol. 16 iss. 4, s. 1-19, bibliogr. 19 poz.
Impact Factor: 2.283
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 1570-0755
e-ISSN: 1573-1332
DOI:
Słowa kluczowe polskie: ukryty model Markowa
Słowa kluczowe angielskie: hidden Markov model ; open quantum walks ; transition operation matrices
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000031345
Tytuł oryginału: Letnia Szkoła Algebry i Topologii, Gliwice, 5-9 wrze¶nia 2005. Red. Piotr Gawron.
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2007
Słowa kluczowe polskie: algebra ; topologia ; seminarium
Słowa kluczowe angielskie: algebra ; topology ; seminar
Typ publikacji: RED
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.


3/7
Nr opisu: 0000004145
Tytuł oryginału: Conjugation in tree automorphism groups
Autorzy: Piotr Gawron, V. Nekrashevych, Vitaliy** Sushchanskyy.
¬ródło: -Int. J. Algebra Comput. 2001 vol. 11 iss. 5, s. 529-547
Uwagi: na s. tyt. V. I. Sushchansky
Impact Factor: 0.575
p-ISSN: 0218-1967
e-ISSN: 1793-6500
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000024430
Tytuł oryginału: On arrangment of regular cyclic subgroup in symmetric group
Autorzy: Piotr Gawron, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 1998 t. 53 fasc. 1/2, s. 49-57, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/7
Nr opisu: 0000035010
Tytuł oryginału: Zakład Algebry
Autorzy: Piotr Gawron, [i in.].
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 1996 z. 75, s. 71-83
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3359


6/7
Nr opisu: 0000037072
Tytuł oryginału: Semigroup identities in varieties of groups
Autorzy: Piotr Gawron.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 1995 z. 74, s. 153-154, bibliogr. 4 poz.
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3360


7/7
Nr opisu: 0000064160
Tytuł oryginału: All automorphisms of the 3-nilpotent free group of countably infinite rank can be lifted
Autorzy: Piotr Gawron, Olga** Macedońska.
¬ródło: -J. Algebra 1988 vol. 118 nr 1, s. 120-128, bibliogr. 11 poz.
p-ISSN: 0021-8693
e-ISSN: 1090-266X
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie