Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ŻUREK SEBASTIAN
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000131554
Tytuł oryginału: Normal subgroups in the group of column-finite infinite matrices.
Autorzy: Waldemar Hołubowski, Martyna Maciaszczyk, Sebastian Żurek.
¬ródło: W: Groups and their actions 2019. International conference, Gliwice, Poland, September 9-13, 2019. Programme & abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2019, s. 10
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/5
Nr opisu: 0000116473
Tytuł oryginału: Derivations of the Lie algebra of infinite strictly upper triangular matrices over a commutative ring
Autorzy: Waldemar Hołubowski, I. Kashuba, Sebastian Żurek.
¬ródło: -Commun. Algebra 2017 vol. 45 iss. 11, s. 4679-4685, bibliogr. 21 poz.
Impact Factor: 0.481
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: pier¶cień ł±cz±cy ; pochodne algebry Liego ; nieskończona macierz unitrójk±tna
Słowa kluczowe angielskie: commutative ring ; derivations of Lie algebra ; infinite unitriangular matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/5
Nr opisu: 0000114621
Tytuł oryginału: Note on Suškevič's problem on zero divisors
Autorzy: Waldemar Hołubowski, Martyna Maciaszczyk, Sebastian Żurek.
¬ródło: -Commun. Algebra 2017 vol. 45 iss. 8, s. 3274-3277, bibliogr. 5 poz.
Impact Factor: 0.481
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: nieskończona macierz górnotrójk±tna ; dzielnik zera w pier¶cieniu macierzy
Słowa kluczowe angielskie: upper triangular infinite matrix ; zero divisor in matrix ring
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/5
Nr opisu: 0000108841
Tytuł oryginału: Dzielniki zera pier¶cienia macierzy nieskończonych.
Autorzy: Sebastian Żurek, Waldemar Hołubowski, Martyna Maciaszczyk.
¬ródło: W: VI Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '16. Gliwice : [b.w.], 2016, s. 60, bibliogr. 2 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Informatyki. Instytut Matematyki. Wydział Matematyki Stosowanej. Politechnika ¦l±ska, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Słowa kluczowe polskie: dzielniki zera w pier¶cieniach macierzy ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: zero divisors in matrix rings ; infinite matrix
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/5
Nr opisu: 0000110858
Tytuł oryginału: Note on simple Lie algebras of infinite matrices
Autorzy: Waldemar Hołubowski, Sebastian Żurek.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2016 vol. 6 iss. 1, s. 23-26, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: prosta algebra Lie ; nieskończenie wymiarowa algebra Lie ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: simple Lie algebra ; infinite dimensional Lie algebra ; infinite matrix
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie