Wynik wyszukiwania
Zapytanie: OPEN MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000136486
Tytuł oryginału: Asymptotic relations for the products of elements of some positive sequences
Autorzy: Agata Chmielowska, Michał Różański, Barbara Smoleń, Ireneusz Sobstyl, Roman Wituła.
¬ródło: -Open Math. 2020 vol. 18 iss. 1, s. 886-893, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby pierwsze ; specjalne ci±gi liczbowe ; relacje asymptotyczne ; granice
Słowa kluczowe angielskie: prime numbers ; special sequences ; asymptotic relations ; limits
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000128806
Tytuł oryginału: Centralizers of automorphisms permuting free generators
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Open Math. 2019 vol. 17 iss. 1, s. 15-22, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: permutacja ; centralizator ; automorfizm
Słowa kluczowe angielskie: permutation ; centralizer ; automorphism
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000133559
Tytuł oryginału: Determinants of two kinds of matrices whose elements involve sine functions
Autorzy: Michał Różański.
¬ródło: -Open Math. 2019 vol. 17 iss. 1, s. 1332-1339, bibliogr. 11 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: determinanty ; sinus macierzy ; szereg naprzemienny ; szereg Fourier'a
Słowa kluczowe angielskie: determinants ; sine matrix ; alternating series ; Fourier series
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000121570
Tytuł oryginału: Generation of pseudo-random numbers with the use of inverse chaotic transformation
Autorzy: Marcin Lawnik.
¬ródło: -Open Math. 2018 vol. 16 iss. 1, s. 16-22, bibliogr. 23 poz.
Impact Factor: 0.726
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: chaos ; generator liczb pseudolosowych
Słowa kluczowe angielskie: chaos ; pseudo-random number generator ; standard normal distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000115373
Tytuł oryginału: Binomials transformation formulae for scaled Fibonacci numbers
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Bożena Pi±tek, Roman Wituła.
¬ródło: -Open Math. 2017 vol. 15 iss. 1, s. 477-485, bibliogr. 8 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa ; przekształcenie dwumianu
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; binomial transformation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000116574
Tytuł oryginału: On non-Hopfian groups of fractions
Autorzy: Olga** Macedońska.
¬ródło: -Open Math. 2017 vol. 15 iss. 1, s. 398-403, bibliogr. 13 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo pozytywne ; grupa Hopfa
Słowa kluczowe angielskie: positive law ; Hopfian group
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


7/7
Nr opisu: 0000115859
Tytuł oryginału: Some new facts about group G generated by the family of convergent permutations
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Open Math. 2017 vol. 15 iss. 1, s. 568-577, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: permutacja zbieżna ; permutacja rozbieżna
Słowa kluczowe angielskie: convergent permutation ; divergent permutation ; b-connected permutation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie